O sklepie

Witamy w naszym sklepie!

Sklep z zabawkami dominomix.pl to nie tylko zwykły sklep, to grupa ludzi z pasją, którzy dbają o jakość i wygląd swojego towaru, a przede wszystkim o zadowolenie klienta. Nasz asortyment skierowany jest głównie do dzieci. Oferujemy zabawki i akcesoria dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku.

 

Sklep dominomix.pl to przede wszystkim różnorodne zabawki edukacyjne przeznaczone dla najmłodszych dzieci, 2 i 3 latków oraz starszych, rozpoczynających swoją naukę poprzez zabawę w domu z najbliższymi jak i w placówkach oświatowych takich jak żłobki i przedszkola. Zabawki edukacyjne to najróżniejsze wyszywanki z cyferkami, literkami i zwierzątkami, literki i cyferki magnetyczne, klocki drewniane i gry edukacyjne, matematyczne kołeczki, zabawki do poznawania kształtów, kolorów i literek, śrubki i nakrętki aktywna zabawa, mozaika gwoździków, ciastolina oraz plastelina i wiele innych zabawek edukacyjnych rozwijających kreatywność i wyobraźnię dzieci.


Dominomix.pl to nie tylko zabawki, to również doradztwo. Staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów, dopasowując zabawki do wieku, płci i okazji. Jesteśmy zorientowani w najnowszych trendach zabawkarskich, wiemy też, jakie zabawki, gry czy akcesoria są najchętniej szukane. Staramy się też uwzględniać inne aspekty, jak rozwijanie przez zabawę danego zmysłu dziecka. Oferujemy zabawki muzyczne, plastyczne, rozwijające wyobraźnię czy kreatywność. Każde dziecko traktujemy indywidualnie i staramy się podkreślać oraz rozwijać jego wyjątkowość. Pomagamy mailowo lub telefonicznie.


Zachęcamy do konsultacji oraz porad przy doborze zabawki na prezent, gwarantując satysfakcję. Z nami każdy zakup zabawek będzie strzałem w dziesiątkę!


Życzymy miłych i udanych zakupów!

Copyright

Copyright © 2014

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie