Firma „DOMINO-MIX” powstała na początku 1998 roku. Właściciel Pan Jerzy Czernecki wykorzystał swoje doświadczenia z pracy za granicą i założył własną firmę. Od początku działalności zakład zajmował się produkcją i montażem schodów stopniowo rozszerzając swoją ofertę o nowe wzory, podążając  za najnowszymi trendami w budownictwie. Firma dysponuje odpowiednim parkiem maszynowym i dobrze wykwalifikowaną załogą co pozwala wykonywać schody o najbardziej skomplikowanych  kształtach i przeznaczeniu, z drewna europejskiego, jak również z egzotycznych gatunków, do wewnątrz i na zewnątrz budynków, na konstrukcjach drewnianych, metalowych oraz okładzinowe na beton.

Schody DOMINO-MIX mogą być wykonane w technologii tzw. schodów policzkowych, grzebieniowych, skręcanych na tulejach, bezwangowych - mocowanych bezpośrednio do ścian itp. Zdobyte doświadczenie oraz  współpraca  z projektantami daje nowe możliwości  i pozwala wprowadzać ciekawe, oryginalne elementy w wykonywanych  wyrobach łącząc drewno ze stalą, szkłem, glazurą czy kamieniem.

Dobry kontakt z klientem, jego uwagi i sugestie są cenne przy doborze najbardziej optymalnych rozwiązań dopasowanych do charakteru wnętrza. Ostatecznym produktem są wyjątkowe, niepowtarzalne schody spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Schody DOMINO-MIX projektowane są komputerowo,  pomaga  to  dostosować kształt i wymiary schodów do przeznaczonego miejsca a wizualizacja komputerowa przybliża końcowy wygląd wyrobu.

Schody  w zależności od potrzeb klienta wykańczane są poprzez lakierowanie, olejowanie, woskowanie stosując wysokiej klasy produkty renomowanych marek: Beckers, Bona, Levis….. Korzystamy z materiałów montażowych i pomocniczych uznanych firm: Fischer,Wurth, Kleiberit, Berner, Spax….. Znaczna część wykonanych schodów znalazła uznanie u odbiorców z Austrii i Niemiec.

„DOMINO-MIX” to solidna i dobrze zorganizowana firma stawiająca  zdecydowany nacisk na jakość wyrobu dbająca o zadowolenie i satysfakcję swoich klientów.  

                         

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

greenline

 Box1a min

 Box2a min

 Box3a min

 logoDM

DOMINO-MIX JERZY CZERNECKI

ADRES: BIELOWICKA 50B, NOWY SĄCZ

NIP: 734-24-76-324, REGON: 490806090

EMAIL: dominomix@onet.pl

TELEFON: 18 449 07 47, +48 602 198 355