12c   

SŁUPKI  DO  BALUSTRAD CENA OD 149,90 zł/szt.

 

Słupki balustrady, drewno łączone ze stalą nierdzewną

Słupki o przekroju okrągłym o średnicy 42,4 mm lub o przekroju kwadratowym 40 x 40 mm

Końcówki ze stali nierdzewnej wykończonej na rysę (satyna) lub poler, drewno buk, dąb, barwione na kolor lub drewno egzotyczne, otwory wiercone przez słupek do przepuszczenia prętów lub uchwyty nierdzewne do przykręcenia prętów od boku słupka. Możliwe wykonanie słupka z kotwieniem górnym lub bocznym jak również wykonanie słupka przystosowanego do montażu szyby z zaciskami lub punktowo.

CENA 149,90 zł/szt.*

*Cena dotyczy słupka z drewna bukowego lakierowanego na bezbarwnie z końcówkami ze stali nierdzewnej wykończonej na satynę w przekroju okrągłym z wierconymi otworami przechodzącymi przez słupek (kąt wiercenia wg zamówienia), mocowanie słupka górne, w komplecie szyld maskujący, zakończenie górne słupka proste do wwiercenia w poręcz drewnianą lub regulowane z blaszką montażową. Kształt szyldu maskującego może różnić się od pokazanego na zdjęciu. Podana cena jest ceną netto.

greenline 

12c

tn 84 SZ 06 

 

POCHWYTY DREWNIANE CENA OD 69,90 zł/mb

 

Pochwyty wykonane z drewna  bukowego, dębowego barwione na kolor lub z gatunków egzotycznych o różnych kształtach (okrągłe, prostokątne, owalne itp.) Możliwe wykonanie kolanek i przejść do połączenia poręczy oraz poręczy w łukach (giętych).

CENA 69,90 zł/m*

 *Cena dotyczy 1 mb poręczy w przekroju okrągłym o średnicy 43 mm lub poręczy o przekroju prostokątnym 60 x 40 mm z drewna bukowego, nielakierowanej w odcinkach o długości do 2 m. Podana cena jest ceną netto.

greenline

12c     

SCHODY JEDNOZABIEGOWE JUŻ OD 8990,- zł

 

Promocja dotyczy jednego kompletu schodów bukowych (15 stopni ażurowych, w tym jeden stopień zapraszający) w kolorze naturalnym. Konstrukcja schodów policzkowa (wangowa), jednozabiegowa o szerokości 80 cm z balustradą od strony wewnętrznej (tralki proste + poręcz w przekroju prostokątnym).
Wymiary zewnętrzne schodów zbliżone jak na załączonym projekcie.

Przykładowy projekt do pobrania tutaj:pdf 

 

Cena promocyjna zawiera*:

- wykonanie projektu indywidualnego
- wykonanie schodów wg. projektu indywidualnego lecz uzgodnienia inne jak w
opisie promocji mogą wpływać na zmianę kosztów
- montaż schodów wraz ze wszystkimi materiałami montażowymi
- transport do 50 km od Nowego Sącza

 

*Podana cena promocyjna jest ceną netto

greenline

 Box1a min

 Box2a min

 Box3a min

 logoDM

DOMINO-MIX JERZY CZERNECKI

ADRES: BIELOWICKA 50B, NOWY SĄCZ

NIP: 734-24-76-324, REGON: 490806090

EMAIL: dominomix@onet.pl

TELEFON: 18 449 07 47, +48 602 198 355