Rewal 04

WSPIERAMY SPORT MŁODZIEŻOWY

 

Firma DOMINO-MIX przyczynia się do aktywnego uprawiania sportu wśród dzieci młodzieży. Szczególnie pomagamy drużynom młodzieżowym Sandecji Nowy Sącz, który to Klub jest uznaną marką na piłkarskim rynku nie tylko lokalnym, ale także ogólnokrajowym. Klub słynie z promowania utalentowanej nowosądeckiej młodzieży na szczeblu centralnym rozgrywek piłkarskich.

Chcemy, aby systematyczne podnoszenie umiejętności młodych zawodników oraz osiąganie dobrych wyników sportowych promowało klub Sandecja, miasto Nowy Sącz i miało znaczący wpływ na wzrost poziomu piłki nożnej w Polsce. Przemyślane i długofalowe szkolenie wymaga poprawy organizacji struktur młodzieżowych, a przede wszystkim zapewnienia odpowiedniego zaplecza treningowego.

Z tego względu wspieramy Trenerów w dążeniu do poprawy warunków dla swoich podopiecznych. Pomagamy w zakupie sprzętu sportowego, organizacji wyjazdów na turnieje i obozy sportowe. Mamy nadzieje, że wsparcie finansowe oraz rzeczowe pomoże młodzieży w prawidłowym rozwoju, nie tylko sportowym, ale także obywatelskim. Działalność akademii można śledzić na stronie internetowej: www.akademiasandecja.pl

greenline

 Box1a min

 Box2a min

 Box3a min

 logoDM

DOMINO-MIX JERZY CZERNECKI

ADRES: BIELOWICKA 50B, NOWY SĄCZ

NIP: 734-24-76-324, REGON: 490806090

EMAIL: dominomix@onet.pl

TELEFON: 18 449 07 47, +48 602 198 355